Tarsus Kadın Doğum Hastanesi Logosu Tarsus Kadın Doğum Hastanesi Telefon Numarası

Acil

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri ;

     Özel kadın hastalıkları ve doğum hastanesi Acil  Servisi haftanın 7 günü 24 saat aynı standarttaki hizmet kalitesi ile çalışmaktadır. Acil Servis ünitesinde, günün 24 saati hasta kabulüyle sağlık hizmeti verilmektedir. Acil Servis Bölümümüz,  seçkin doktor kadrosu ile görev yapmaktadır.Ekip ruhu içerisinde görev yapan çalışanlarımız tarafından  hizmet verilen hastalarımızın tedavi sürecinde görev alabilecek  uzman hekimler gerektiği takdirde davet edilebilmektedir

     Her yaş grubundaki hastalar acil servisimizden hizmet alabilmektedir. Acil servisimizde gözlem odası, muayahane odası, Resüsitasyon odası yer almaktadır. Ayrıca 7 gün 24 saat nöbetçi kadın hastalıkları ve doğum uzmanının bulunması hastanemizin sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasındadır.

     Hastanemiz Acil Servis Ünitesinde, acil radyolojik ve laboratuar tetkikleri yapılabilmektedir.Hastanemiz dışına taburcu veya nakil işlemi gerektiren hastalarımız için tam teşekküllü ambulansımız ve acil sağlık ekibimizle her zaman yanınızdayız. Hastanemiz ambulans hizmetleri, yoğun bakım donanımlı olup   doktor,  ilkyardım sertifikalı sağlık personelleri ve uzman şöförlerimizden oluşmaktadır.

      Acil ambulansımız ile hastanemizde yatan tüm hastalara hizmet verdiğimiz gibi, acil durum çağrısına en hızlı ulaşabilecek sağlık ekibini, poliklinik ve acil servis hastalarımız için  yönlendirebilmekteyiz. Hasta nakli süresince hastaya ya da hasta yakınlarına acil tıbbi danışma desteği verilmekte olup sonrasında ise hastane acil servisimizle koordinasyonlu olarak gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.

 

 

 

 İletişim


 

 Hizmetlerimiz


 

 Bizi Takip Edin


 

Tel : 0324 613 40 48-58

Fax: 0324 613 60 68

Mail : info@tarsuskadindogum.com

Adres : Şehitkerim Mahallesi Sayman Caddesi

           No:15 Tarsus

 

    

 » Kadın Has. Doğum

 » Çocuk Hastalıkları

 » Radyoloji

 » Labratuvar

 » PGD

 » KVKK Aydınlatma Metni

    

 » Facebook

Hastanemizden Haberdar Olmak İçin
  E-Posta Listemize Kayıt Ol.
  
Sayfa Başı